Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik volt ez első online és...

Melyik volt ez első online és MMORPG játék, amivel játszottatok?

Figyelt kérdés

Az online-ra azt értem,ami nem böngészős és online.

Nekem az első Online játékom a Stickman Warfare volt,utána elkezdtem Metin2-zni,elértem a 41-es szintet,volt egy céhem is (GuildWar volt a neve,ha valaki emlékszik rá).Azt azért hagytam abba,mert feltörték.Nem szabadott volna a "legjobb barátomnak" megadni a jelszót.Utána elkezdtem WoW-ozni,aztán megint Metineztem.Utána kipróbáltam a Lineage2-őt,ami szerintem a világ egyik legrosszab MMORPG-je,utána megint WoW-oztam,aztán kipróbáltam a Perfect Worldot és az Aiont,de ezekkel nem játszottam sokat.Utána kb.egy évig nem játszottam semmi ilyennel,de most gondolkozok rajta,hogy megint ezlezdek valamivel játszani.:)



2012. júl. 21. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sherwood Dungeon,Shakes and fidget,
2012. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9Dragons
2012. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Cs1.6 / Silkroad


AZóta wowoztam 5évet , jelenleg TERA-zok.

A metin a LEGESLEGALJA!

2012. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
legelső a metin2, aztán havernál silkroad, de nm jött be, rokonnál wow, nemsokára azt tervezem, hogy én is elkezdek wowozni, játszok még a shakes and fidget-tel, nem rég hagytam abba a ddmt2-őt, jelenleg brink, combat arms és egy hónapja hagytam abba a cs 1.6-ot, amivel lehet, hogy ismét játszani fogok.
2012. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Metin2 azért szar, mert valaki kiírta, és sokan likeolták. Azóta az olyan kis retar*ált balf*szok akik nem játszottak vele eleget, hogy rájöjjenek a lényegre, vagy egyáltalán nem is tudják mi az, csak láttak a YouTube-n, azok azt mondjak rá, hogy szar...
2012. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó erre ráb*sztál :D

Én jácottam is vele , megis bántam , persze még akkor jácottam vele amikor nemismertem az igazi mmorpg-ket .. és ezért jónak tartottam , miután kirpbóáltam wowot (törtön) rájöttem hogy milliószor élvezhetőbb játék mint az ahol valakit legyőzöl már hacker low ... szánalom a metin2

2012. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy 1 wow tört szeró jobb, mint a normál metin2 :D A tört szerókat sokkal könnyebbre csinálják, mint a rendes szervereket... Amúgy meg 10-13 éves kis pö**ök minden játékba vannak, nem csak Metinbe...
2012. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Terra az első játék, ami TELJESEN elveti a kijelölgetős f*szságot... de ne felejtsük el, hogy a Metin2-ben is csak a skillek 40%-a működik kijelölgetős elv alapján. Ez az a dolog, ami egyedivé teszi a többi ugyanolyan MMO-tól, amik közül m1 hogy melyiket játszod, lényegeben mind hasonló... Bárki bármit mond a metinről, 1etlen MMO ahol számít a játéktudás, nem csak a fizetett cuccaid! Igaz, Magy. országon a privát szerverek elég gyatrák pl. a Német vagy Román szerverekhez képest... Ezért is utálják meg többen a Metin2-t, de a pvp sokkal izgalmasabb, mint más játékokban!
2012. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek 16:04-el.
2012. júl. 23. 17:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra a legjobbak a WoW,Aion,Tera meg a GW2 is elég jó lesz :D WoW meg Aion kivételével ezek non targetes MMORPG-k amik szerintem sokkal egyszerűbbek és normálisabbak mint ahol kijelölgetni kell egérrel hogy éppen mit ütsz. Többi ázsia meg sikertelenül próbálja utánozni a WoW-ot -.-
2012. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!