Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A spore-ba az agysebészmedálho...

A spore-ba az agysebészmedálhoz elkell juttatnom egy másik lénynt űrfázisba hogyan juttasak el egy másik lénynt törzsfázisba?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat a medálhoz nem űrfázisba hanem törzsibe kell eljuttatnom egy lénynt
2012. júl. 21. 19:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Na hali! Előző kérdésedben is írogattam. Rákerestem neked, de mivel magyarul nem volt, ezért angolul: [link]


Nagyjából annyi, hogy kell hozzá egy nagyon drága egyszerhasználható eszköz a neve: Monolith( lehet hogy magyarul nem ez). Azután találnod kell egy olyan bolygót, amin csak állatok vannak, és használnod rajta a monilothot. Vársz, néha visszanézel, és meglesz az acsi.

Így kell kinéznie a moniloth ikonnak: [link]


Gondolom valamelyik bolygóról meg tudod venni, rég sporeztam. Most meghoztad rá a kedvemet :D

2012. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
örülök hogy meghoztam a kedved :D de amugy amit mondtál nem jó ez volt az első dolog amivel megpróbálkotam de sajnos ezt csak akkor tudod használni ha egy lény alapból legalább törzsibe an kisseb inteligenciánál nem lehet használni. :(
2012. júl. 23. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez úgy lenne logikus ha olyannál kell használni ami még fejletlen, és majd kiokosodik ettől törzsibe. Hát akkor nincs más ötletem, elkezdek vele játszani ha majd odajutok, megpróbálom megnézni hogy lehet, majd írok privátot.
2012. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké
2012. júl. 24. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Monolith...
2017. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!