Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sárkányeregetéshez hol lehet...

Sárkányeregetéshez hol lehet kapni jó minőségű sárkányt?

Figyelt kérdés
Jó minőségű alatt gondolok arra, hogy nem törik el pár használat után, hogyha a földre esik, elég strapabíró és föl lehet vinni magasra.

2012. júl. 22. 00:32
 1/3 anonim válasza:
decathlonban kapsz,én is ott vettem, le is esett már párszor,semmi baja nincs :)
2012. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 radír67 válasza:
Ha pesten laksz, ott van néhány bolt. Pl. a Reflexshop, Paco modellbolt. Vidéken korlátozottak a lehetősségek, szinte kizárólag a Decathlon áll rendelkezésre, vagy egy két egyéb bolt, Pl. a Müller drogériában láttam sárkányokat, de ezek minőségéről nem vagyok meggyőződve. Interneten lehet rendelni a papírsárkány vállalkozástól, ezekre repülési garancia van, és a reflexshoptól. Kérdés az is milyen sárkányt akarsz, rengeteg fajta van, mennyire stabil a repülése, mekkora az emelőereje, milyen szélerősségnél lehet használni, egy, kettő, vagy négyzsinóros stb. Olyan is van aminek egyáltalán nincs szilárd merevítő váza, az biztosan nem törik el. Nagyon jókat házilag is lehet készíteni, hétköznapi anyagokból, egyszerűen. Néhány terv itt: [link] Sok sikert a sárkányozáshoz, és jó szelet!
2012. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. aug. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!