Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 tört mutlti?

Battlefield 3 tört mutlti?

Figyelt kérdés
Létezik Bf3 tört multi? Mondta egy srác, hogy csak xfire kell hozáá, de én ezt nem hiszem. Nem fogom megvenni mert épphogy megvan a minimum gépigényem lehet szaggatna.

2012. júl. 23. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs tort multi
2012. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le és próbáld ki a single-t. Ha az jól fog futni, akkor nyugodtan megveheted a multiért, mert akkor az is menni fog.
2012. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nagy Pávián válasza:
nem hinném h ha a Singlepalyer jól megy attól a multi is jól menne mivel a multiban sokkal több ember játszik egyszerre nagyobb teret kell betöltenie a gépnek stb,de azért próbáld meg
2012. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
single fps-ből leveszel 10/20 fps-t és megvan a multi. Én próbáltam elejében valahogy törtet találni, de semmi. EA nagyon bebetonozta a cuccot, megvettem azt jónapot, bár nekem nem kellett félni, hogy fut e szaggatás nélkül :D
2012. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pável Gergő válasza:
Van hozzá!
2014. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!