Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik kártya játék a jobb?

Melyik kártya játék a jobb?

Figyelt kérdés
Szerinted melyik kártya játék jobb? Hkk,magic,pokemon,wow vagy yu-gi-oh(még mindig vannak versenyek)!!! Melyikkel játszol vagy játszottál ? Miért azt választottad ? Megéri úgy játszani bármelyiket is hogy közelemben nincs ilyen bolt, játékosokat meg nem ismerek, de viszont szeretnék játszani ? Előre is köszi a válaszokat !!

2012. júl. 23. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Wow tcg
2012. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan a közeledben aki játszana ilyet akkor megszívtad. Igazából innen mindegyik jó, szinte mind1ikkel játszottam, talán csak a hkkval nem.
2012. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pokémon
2013. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisipoke ***** válasza:

Ezek közül a Pokémonhoz, Magichez, és Yu-Gi-Oh-hoz volt szerencsém. A maga nemében mindhárom nagyon jó szerintem.


A Yu-Gi-Oh-val annyi problémám van, hogy elég sok olyan lap van benne, ami abszolút keresztbe tudja vágni a számításaidat, ami nem túl jó. Tehát rengeteg olyan csapdalap van mondjuk, ami megöl egy szörnyet, ahogy megidézed, és ha modnjuk sikerült végre egy nagyon erőset megidézni, az elég kellemetlen. Vagy ott a Raigeki nevű varázslap, ami az ellenfél összes lényét megöli. Nem túl kiegyensúlyozott ilyen szempontból, de amúgy jó.


A Pokémonnal játszottam a leghosszabb ideig, és elég jó. Talán ez jobban különbözik a másik kettőtől. Itt maximum annyi negatívumot tudnék felhozni, hogy egyes lapok effektjéhez érmét/kockát kell dobni (nem is olyan ritkán), így viszonylag nagyobb része múlik a szerencsén. Ezt ellensúlyozandó, hogy sokkal több, hatásosabb, és játékmenet szempontjából olcsóbb lap van a játékban, amivel lapot lehet húzni/keresni a pakliból. Tehát a három közül messze ez a leginkább olyan, ahol befolyásolhatod, hogy mi van a kezedben.


A Magic ugye a világ első TCG-je volt, így elég hosszú történelme van, rengeteg lappal. Tudták is a készítők, hogy mit csinálnak, ugyanis többnyire egész kiegyensúlyozott a játék (még ha az elején nem is volt az). Itt még annyi negatívum van, hogy talán a legdrágábbak a káryták a másik kettőhöz képest.


A HKK-ról annyit tudok, hogy elvileg nagyon a Magic-re épít, és a fő játékmenete szinte ugyanolyan. WoW-ról nem tudok szinte semmit, de elég népszerű, bár nem vagyok benne biztos, hogy azért, mert tényleg jó, vagy csak mert a PC-verzió egy sikeres játék volt.

2013. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy rakat wow tcg-m, persze én szeretem a warcraft univerzumot.


Szerintem mindenkinek az a legjobb amihez valami miatt jobban kötődik (gyerekkori emlék, nosztalgia stb).

Ezek közül nem mindet ismerem, de nem véletlen van nagy rajongótáboruk.

2013. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!