Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sztetek jó játék a Star Wars...

Sztetek jó játék a Star Wars The Old Republic, megéri áldozni rá?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=WNp4B9tvjwQ

ez vajon inygenes?


még az a kérdésem, hogy van olyan jó mint az 1-2? vagy sokkal ratyibb az egész



2012. júl. 24. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte semmi köze az első két részhez. Ez egy havidíjas MMORPG, azok pedig sima RPG-k voltak, én szerettem őket. Grafikában jobb, de nem sokkal, mert nekik az a céljuk hogy a gyengébb gépeken is fusson, így többen fognak játszani. Itt is számolni kell a prémium elemekkel, amik engem mindig nagyon idegesítenek egy MMO-ban.

Amit linkeltél, az egy emulált szerver, ezen lehet játszani, de teljesítményében messze elmarad az eredetitől, valamennyire biztos laggolni fog. (az emulált szerverekről ennyit tudok, erről ne kérdezz)

2012. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én is nagyon szerettem, de főleg az elsőt, annál jobb RPG-t azóta nem láttam:\


de mégis ha elkezdek vele játszani, mondjuk ezen a szerón, akkor ugyanolyan izgi storit játszok végig mint mondjuk az 1 vagy a 2-ben..vagy ez csak ilyen uncsi level up-os játék?

igazából nem játszottam még egy MMo-val sem csak mióta felröppent a hír hogy lesz "harmadik" rész azóta várom, de mióta kiderült hogy havidíjas egy jódarabig lemondtam róla

2012. júl. 25. 18:11
 3/5 Alaque ***** válasza:
Szopják ki az MMO-k. Zsigerből utálom őket, nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Ha játszottál vele, meséld el, milyen volt, hátha félre sikerül tennem az előítéleteimet. Én örülnék a legjobban egy újabb fasza Kotornak!
2012. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz teszteket, videókat róla és kiderül hogy milyen. Állítólag jó a sztorija, elmesél mindent arról, hogy te miért vagy sith (vagy jedi), milyen volt a sorsod, stb. Olyat is olvastam róla, hogy sokkal jobban érthetővé teszi a játék azt hogy a sithek miért pont ilyenek, mi okozza az ellenségeskedést, és kb. itt ért véget a tudásom, mert eddíg csak egy tesztet olvastam róla... :)
2012. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alaque ***** válasza:
A sztori szempontjabol akkor megiscsak erdemes lehet kiprobalni. A ket Kotornak is az a legnagyobb huzoereje, hogy a SW-vilaghoz tartozo remek hatterinformacio-forraskent szolgal. :)
2012. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!