Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A ModTheSims-ről hogy kell...

A ModTheSims-ről hogy kell letölteni? Csak simán rá kell kattintani, és be kell tenni a Downloads mappába? Mert nekem az úgy sohasem sikerült. Illetve még az, hogy a játékon belül hol lehet locsolót venni? Azt olvastam, hogy van. (kertbe)

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhhh azt hiszem regisztrálni kell ahhoz,hogy a donwloads nál le tudj tölteni a Mod the simsről.
2012. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az már rég megvan...én mást kérdeztem, azt, hogy a Downloads MAPPÁBA kell-e tenni? (Electronic Art/Sims3/Downloads)
2012. júl. 25. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én hiába teszem oda, a játékban nem jelenik meg. Neked eredeti?
2012. szept. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A downloads mappába csak sims3pack fájlokat lehet rakni és azt telepítheted az indítópanelból utána. Package fájlokat mods mappába kell tenni amit neked kell csinálnod. Itt le van írva pontosan mit kell csinálni. [link]
2012. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na nekem sikerült, több órás kínlódás után. (Utolsó előtti vagyok.) A package fájlokat a C (vagy D), program files, electronic arts, the sims 3, mods mappába kell tenni, a sim fájlokat meg a dokumentumok, electronic arts, the sims 3, saved sims mappába. Ha nincsenek ilyen mappák, akkor ugye csinálni kell.
2012. szept. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!