Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gond akadt az Unreal Tournamen...

Gond akadt az Unreal Tournament 3 játékommal, mi a megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon rég talán 2 éve vettem meg eredetibe az Unreal Tournament 3 játékot eddig futott egy igen gagyi gépen, de amit most vettem azon nem fut :/ Az előző gép adatai: 1,8 Ghz proci, 512 Mb RAM, 512 Mb videó kártya, operációs rendszer windows 7 ; a mostani gépé: 1,9-2,5 Ghz proci, 4Gb RAM és 1Gb videó kártya, operációs rendszer windows 7. Elindítom a játékot és a logók villogva jönnek be és vagy felcsúszik vagy lecsúszik a képernyőn még a cd kulcs aktiváló ablak is, utána lefagy és kékhalál. De miért?? Pár hete vettem a gépet és minden fontos driver fent van. Eddig a legnagyobb CPU-használat: 50% (ez is mikor elindítom az UT3-at) a legnagyobb fizikai memória használat: 37% A supportot meg nem találom, próbáltam a [link] linken de azt írja hogy nem elérhető.
2012. júl. 25. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán többet tudnánk hozzátenni a dologhoz, ha normálisan leírnád a konfigot.
2012. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Így értetted?

Proci: AMDŸ Llano A4-3300M (2M Cache, 1.9 - 2.5 GHz), Chipkészlet: AMD RS880M , Memória(RAM): 4GB DDR3 1333MHz , Videó kártya: AMD Radeon™ HD 6470M 1GB DDR3 VRAM , operációs rendszer: windows 7. Az előző gépnek névre pontosan nem tudom csak a videó kártyát: ATI Radeon HD 3450.

2012. júl. 25. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez már jobban fest. Fentebb azt se jelezted, hogy egyáltalán laptopról van szó.


Milyen video driver van telepítve?

2012. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
HP Pavilion g6-1211eh notebook itt a honlap: [link] Az AMD Catalyst van telepítve sokszor CCC a neve.
2012. júl. 25. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig oké, de milyen verzió és milyen forrásból? Illetve egyéb játékok hogy viselkednek? A kékhalál pontos adatait is megoszthatnád.
2012. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A pontos verzióját nem tudom, innét töltöttem le: [link] A kékhalálról nem tudok fényképet készíteni mert túl gyorsan újraindul a gép, illetve nem akarom addig elindítani a játékot amíg meg nem lesz a probléma megoldása mert tönkreteszi a gépet.
2012. júl. 25. 14:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, a win7 64 bit-es. Nem lehet hogy az a gond? Nincs hozzá valami javító/kompatibilis patch?
2012. júl. 25. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az a gond. Teljesen jól megy rajta. Vagy driverprobléma, vagy hibás hardver, de mivel nem osztod meg a kékhalál adatait, ennél közelebbit nem lehet mondani.


Arra még nem válaszoltál, hogy mi van egyéb játékokkal.

2012. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, a többi játékok akadás nélkül futnak. Ilyen pl GTA 4, ARMA 2, Unreal Anthology, Company of Heroes (habár ennél néha vibrál a kép) Command and Conquer 3,4. Call of duty 4, 6, 8. Eddig csak az Unreal Tournament adott képi hibákat indításnál és jött kékhalál. Megpróbálom lefotózni de nem biztos hogy sikerül.
2012. júl. 25. 14:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Most már nincs kékhalál, de még mindig villognak és a felük nem látszik a logóknak és a CD kód kérő ablak is. Ez valami hiba lenne amihez van javító patch?
2012. aug. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!