Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol találok jó Starcraft II...

Hol találok jó Starcraft II stratégiákat?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a starter editiont, lepörgettem az 5 singleplayer küldetést, és mivel nem engedett tovább, megnéztem a multit. Itt jött a probléma, csatlakoztam egy 2v2 meccshez, és 2 perc mulva láthatatlan hajók lőtték szét a bázisomat xD Rájöttem hogy ki kéne építeni valami tadar szerű rendszert, de akkor már késő volt. Van olyan Magyar oldal, ahol részletesen le van írva pár építési stratégia, és az hogy mikre kell felkészülni az egyes fajok ellen ? Elég sokat sokat segítene így kezdőként.

2012. júl. 25. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

starcraft2.hu-n van pár. Bár lehet cikkben szerepeltek, de minden fajhoz volt részletes leírás. Ha nem lenne meg a főoldalról, akkor a fórum fordítások részénél megtalálod.

Ez az egyik leírás, bár ez elég általános:

[link]

(A reaper rush annyira már nem hasznos. Esetleg zerg ellen bejöhet, de ott is inkább az exp bebunkerezése a cél és bőven elég hozzá a marine)

És itt vannak legyűjtve általánosan a leírások:

[link]

2012. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, itt tényleg jól elmagyaráz mindent :)
2012. júl. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!