Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg ekkora javulás lesz a...

Tényleg ekkora javulás lesz a FIFA13 PS2-es verzióján?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom, hogy ez reklámfogás-e vagy tényleg igaz, Egy haverom mondta h ő is valahol olvasott ilyesmiről.

Én örülnék neki mert a FIFA07 óra nem javítanak semmit, pedig igazán meg lehetne csinálni! Pl a 2006-os Fight Night 3-ba olyan grafikát raktak ps2-re hogy besz*rok, de mondhatnám akár a Madden12-őt.

ÉS akinek nem esett volna le igen, ki fogják adni ps2-re ez biztos, megjelenés szeptember 28 xd



2012. júl. 25. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Összességében szerintem a Fifa és a PES sorozat messze nem aknázta aki a PS2 erőforrásait. Black meg társai annál inkább. Ennek ellenére grafikailag sok javulás nem várható, de intelligenciára, játékélményre amit írnak biztosan.
2012. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valamin változtatniuk kell mert évek óta semmit nem fejlődnek ps2-n, akkor inkább ne is adják ki minthogy itt hülyítik az embereket, de van pfájuk elkérni érte 12 ezret, mint a PS3-as vagy Xbox verzióért, és még a borítóra is ugyan azt a szöveget írják, közbe semmi úhjjátékmenet, fizika stb a fifa09 és a 12 között, ha a mezek nem változnának észre se venném

Szal az elég rosszul néz ki hogy egy Fifa07-et kapunk (megint) csak idei keretekkel és mezekkel

2012. aug. 2. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez nem véletlen... Csak azért jön ki még a Fifa PS2-re, hogy eladjanak néhány tízezer darabbal többet belőle. A PS3-mas és az X360-as verzióval foglalkoznak csak szinte. A PS2 már nagyon elavult technológia... Haladni kell a korral. Amúgy a God of War 2-nél egy játék sem aknázta ki jobban a PS2-őt.
2012. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!