Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki játszott Diablo 3 feltört...

Aki játszott Diablo 3 feltört változattal (Beta. GS.2. Edition) leirná rendesen a telepités menetét ponttól pontig (láttam nem könnyú annyira)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Letöltöd, next, next, next, install, finish, nemműködik, belátod hogy 13 évesen ehhez még tudatlan vagy, és elslattyogsz szépen megvenni a boltba.
2012. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nekem nem segítség de azért nagyon köszönöm :P.............. Inkább megoldom azért nem vok olyan hűlye................
2012. júl. 26. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az idődet fogod húzni, ugyanis nem lehet tört verzióval játszani sehogy sem.
2012. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van már emulator és műxik is.Ha jol tom kel hozza mooge server emu cucc,másnak is műxik kommentbe is irták torrent oldalon.Nem kell már guest pass...
2012. júl. 27. 10:44
 5/5 zalan500 válasza:
A legegyszerübb várni. Az idő vasfoga mindent megold :) lehet h 2013 ba még nem de 2015 be már ugy jáccasz ah akarsz kitugya 1 biztos játékokra 10.000 ft t nem költök inkább akor nem jácom semmivel. de idövel feltörik ugyis én meg kockulok 0 ft ért :)
2013. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!