Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan PC vagy PS2...

Ivacska Zoltán kérdése:

Tudnátok olyan PC vagy PS2 játékot ajánlani ami erőszakmentes, stratégiai játék, összetett tehát felnőtteknek is lekötik a figyelmét?

Figyelt kérdés
építős játék érdekelne leginkább vagy gazdálkodós de olyan amiben pörögnek az események köszönöm a segítséget és ötleteket .

2012. júl. 27. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:

erőszakmentes stratégiai játék...háát,nekem stratégiai játék hallatán rögtön az Age of empires 1,2,3 jut eszembe,de hát ez ugye máris kilőve mert te nem szeretnéd ,ha erőszkos lenne. Mondjuk annyit azért megjegyeznék róla,hogy vér sehol sincs benne..Építgetni és gazdálkodni is kell benne:D Fákat vágni,érceket bányászni,állati húsokat szedni...majd megépíteni saját birodalmadat és másokét is elfoglalni.:) De hát te tudod,hogy ez tetszene -e neked,merhogy "háborúús" :d


Építős és hazdálkodósról meg a facebookos kis farmvill jut eszembe rögtön,és nem is a stratégia szó xD..


De van pl a SimCity 1,2 asszem 3 is...ebben a játék lényege,hogy egy várost építünk fel. És mi irányítjuk az egéész várost :)


Vagy a Hotel Giant..Ebbe meg hotelt kell építeni és vezetni..


De számomra,ha építkezős játék,akkor már Sims :D

Sims mediavel->középkori hangulatban építgethetünk és élhetjük az életünket simeinkel


Sims 1,2,3 és társaik:d mármint a kiegészítők(bár ezek sztem elég sok helyet elfoglalnak) Ebben meg aztán nagyon sok építési lehetőség van..


Illetve még van a Sims 2 hajótörött krónikák


Ebben a játékban egy emberkét megalkothatunk,majd partra ve t minket a víz, és ott kell ügyesen anyagokat gyűjteni és építkezni magunknak,meg élelmet gyűjteni,ilyesmi


remélem azért segítettem vlmicskét :)

2012. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!