Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj a játékkal? (részlete...

Mi a baj a játékkal? (részletek alul)

Figyelt kérdés
Felraktam a Star Wars Jedi Academy-t és mikor elindítom a játékok egy pillanatra fekete a kép és kidob. Windows 7 van a gépemen és gépigények bőven megfelelnek próbáltam már a kompatibilitás üzem módokat is és nem ment. Nem akarok más operációs rendszert feltenni a gépemre. Mi lehet a probléma?

2012. júl. 27. 10:44
 1/3 anonim válasza:
Először is próbáld meg lefrissíteni a directX-et, ha nem vált be lehet hogy rossz módba indítod a játékot(nekem tört verzió van és csak az egyik parancsikonnal tudom indítani a játékot). Még egy dolog segíthet: az idítani kívánt fájl parancsikonjára jobb egér majd tulajdonságok, azon belül kompatibilitás. Ott találsz egy olyat hogy "futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban". Azt bepipálod és kiválasztassz egy üzemmódot pl.win xp vagy 98.
2012. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már megpróbáltuk a kompatibilitás üzem módokat is.

És mi az hogy tört ?:D

2012. júl. 27. 13:04
 3/3 anonim válasza:
nem eredeti
2012. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!