Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a Battlefiel...

Miért nem működik a Battlefield 3 magyaritása?

Figyelt kérdés
Megvettem boltba úgy hogy eredeti és mikor feltelepítem a magyaritást utána a játék menüje nem jó minden fekete és a képernyő közepén van a menünek a háttere, a multiba meg csak fekete az egész képernyő és fent van a legfrisseb patch is.

2012. júl. 27. 23:37
 1/4 Csori96 ***** válasza:

Ez áll a leírásában:

A Battlefield 3 teljes magyarítása. Tartalmazza az egy-és többjátékos, valamint a kooperatív mód magyarítását. A szinkron nyelvét állítsátok át NÉMET nyelvről ANGOL nyelvre!

Csak a 2012. május 13 előtti játék frissítéssel működik! Az ezt követően megjelent hivatalos patch-ek után, hiba léphet fel.

Fekete képernyő megoldás: [link] A letöltött fájlt kicsomagolni, majd a benne található fájlt futtatni és elfogadni.


Vagyis az a baj, hogy a legfrissebb patch van fent, de a magyarítás csak 2012. május 13 előtt megjelent patchekkel működik.

2012. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 28. 08:11
 3/4 hamacsim válasza:
Nekemis ez a gondom. De akkor ezzel most mit lehet tenni h magyar legyen?:oo
2012. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, de jó lenne ha pl. frissítenék a magyaritást vagy valami.
2012. okt. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!