Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani jó videószerk...

Tudnátok mondani jó videószerkesztő progikat?

Figyelt kérdés
Főleg olyan kéne amit ingyen meg lehet szerezni internetről. Az is megteszi ha mondtok egy nem ingyenest, de hozzá hogyan tudnám teljsen verziójú ingyenessé tenni :) Videót szeretnék majd vágni, szövegeket esetleg betenni hozzá, képeket, alá hangot, vágni is szeretnék majd.

2012. júl. 28. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulásra a Windows Movie Makert, ami ugye mindenki gépén alapból fent van, aztán pedig a Sony Vegast, ami bár nem ingyenes, megtalálod nyilván valamelyik torrent oldalon.
2012. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sony vegas : megvan cd-én a sony vegas pro 9 de viszont hiányzik, vagyis rossz mindig a : authentication code :S ez kéne nekem. És hol tudom megkereseni ezt a movie makert vagy mit?
2012. júl. 28. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!