Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem akarok multizni Diablo...

Rambo75 kérdése:

Ha nem akarok multizni Diablo III-al akkor jó a letöltött is?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, mert teljesen bugos, és magasabb szintre jutni ilyen droprate-tel esélytelen Aukciós Ház nélkül.

Bugos alatt azt értem, hogy esetleg nem támadnak a mobok, nem tudod őket megölni, nem sebzed, nem dobnak semmit.

Én azt mondom ha találsz nagyjából működő verziójú tört Diablo 3-at, akkor próbáld ki, vagy próbáld ki a Starter Edition-nel, teljesen eredeti, 15-ös szintig juthatsz, csak valakitől szerezni kell egy vendégkulcsot.

Ha tetszik vedd meg, ha nem tetszik, akkor meg tényleg felesleges lett volna megvenni.

Az eredeti játék egy hack and slash kedvelőnek több 100 óra kikapcsolódást adhat, de a letöltött bugoknak köszönhetően szerintem még 100-at sem.


Szóval kipróbálásra jó, de ha nagyon tetszik úgyse bírsz ellenállni, hogy ne vedd meg. :)

Szerintem megéri megvenni, mert egy single RPG, vagy egy FPS játékhoz képest 100x több játékórát biztosíthat.

És ne keverd össze a Diablo 3-at az MMORPG-vel, mint amilyen a WoW is, mert teljesen más a hack and slash/ Action RPG.

2012. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wow kösz kipróbálom a statert. :D
2012. júl. 28. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!