Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek mennyire tetszik a...

Virágh Attila kérdése:

Nektek mennyire tetszik a nemrég megjelent Scania Truck Driving Simulator? Valahol lehet fenn profi teszt? Googlen nem találtam :/

Figyelt kérdés
Túl nagy véleményt nem akarok mondani, mert csak kis időt játszottam vele haveromnál (nálam nem menne a mostani gépemen) Nekem nem kifejezetten jön be, főleg mert mint az ETS-nál ez a sípolás ha koccanok, vagy valami, ez nagyon idegesítő. Nekem egy kamionszimulátor arra kell, hogy bejárjam a "világot", ebben meg a szabad kóborlás olyan rossz lett szerintem, most van eleve ez a GTA szerű térkép, akkor próbáltam tankolni de sehogy sem megy, sőt az üzemanyagot se láttam fogyni. megszabott felvétel, csomagok. A táblákat nagyon veri még az euro truck is, meg jó-jó scania de hogy semmi más kamion nincs :/. Nincs nagy térkép sem. Vannak ezek a kihívások, nekem ez sem tetszik benne túlzottan, itt külön van, legalább a Convoyban bele volt fűzve a játékba, meg valahogy értelmesebb volt. Legrosszabb meg a törés, hogy semmitmondó lett, nyilván nem arról szól hogy puritán török zúzok, nem is arra használom az ilyet, de mégiscsak real sim; és eddigi SCS egyikében sem volt rendesen ez, ebben még a KOTR is veri pedig az már szakállas game.

2012. júl. 28. 22:18
 1/2 anonim válasza:
Varjal mert ez csak az Euro truck simulator 2 elodje ahol kapsz egy kis izelitot de az Ets2-ben rengeteg kamion,nagy terkep,tuningolhatsz kamiont,barangolhatod Europat!A megjelenes szeptemberben lessz!Mar en is nagyon varom!
2012. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam, hogy az előfutára, csak nagyon kár, hogy nem lett jobb; de az ETS2 engem is érdekel, ugyan a mostani gépemen tuti nem fut majd, de havernál majd toljuk, bízom benne viszi majd kormánnyal is.
2012. júl. 30. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!