Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megőrülök! Honnan szerezhetem...

Zsuchan kérdése:

Megőrülök! Honnan szerezhetem be? Championship Manager: Season 00/01

Figyelt kérdés

A következő kéréssel állt elő legjobb barátnőm. Okozzunk örömet a párjának mégpedig egy játék beszerzésével csakhogy gondok adódtak ..idézem:


"A letöltés nem jöhet szóba, mert bárhogy töltjük le ezt a hibaüzenetet írja ki a gép: cpuinf32.dll, ez mit jelent és hogy orvosolhatnánk? Amúgy pedig szeretné megvásárolni, a gond az, hogy ez egy 10 éves játék és sehol de sehol nem találtunk a neten infót arról, hol vehetnénk meg. "

...na neki veselkedtem "én vagyok a kocka barátnő" felkiáltással de lendületem "hamar" alább hagyott.

a hiba üzenetekhez nem értek ..azt mondtam keressen javító patch-t hátha megoldja (ez még folyamatbaÖ

de gondoltam..2000-2001-es játékról van szó ára se lehet horribilis meg mértne nézzünk utána..de tényleg semmi..sehol..se újonnan se használtan..ez az elképesztő kategória nekem.

Lassan ott tartok hogy leszedem és megnézem magamnak h nálam is elő jön-e a fentebb említett probléma (na de hát a focinál jobban kevés dolgot utálok..talán a nyers paradicsom ide sorolható)

....

Valaki mentsen meg hatalmas tudásával!

Senki sem akarhatja hogy elkezdjek ezzel játszani..

még annyi, amazonon utána néztem elvileg megrendelhető de mivel onnan soha nem rendeltem az-se tudom mi fán terem...

Bármi ötlet vagy elképzelés?


2012. júl. 29. 03:34
 1/1 A kérdező kommentje:
ehh közbe utána nézegettem a hiba üzenetnek elképzelhető hogy csak az a dll hiányzik a systemből és csak a miatt van az egész problematika?
2012. júl. 29. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!