Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2be kéne autó de bárhol...

Sims 2be kéne autó de bárhol találtam mind olyan hogy kell valameik kieg, alaphoz honnan tudnék letölteni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha autót szeretnél kel hozzá az Éjszakák kiegészítő. Anélkül, nem tudsz autót be rakni a játékba. Ez a kiegészítő alapból is tartalmazza az autókat.
2012. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát most leszedtem az éjszakákat és elindult a játék bementem "odaát" városba mert ott a családom de amikor rákattintok h velük játszom akkor csak tölt tölt és tölt leteszem tálcára kiakarok lépni "ablak bezárása" parancsal de nem lép ki.. kikelett kapcsolnom a gépet 2x úgy h közben ment. ennek mi lehet az oka?
2012. júl. 29. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg nem módoltál be vmit? Szerintem rakd újra az egész játékot. Mert ott valami meg hibásodhatott...(Az elmentéseid eltűnnek) Esetleg még annyit, hogy a géped adatai.

RAM?

VGA?

CPU?

2012. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor bukkant fel ez a probléma, mikor fel raktad az Éjszakák kiegészítőt? Az előtt nem volt semmi ilyen gond?
2012. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már megoldottam, azt csináltam hogy a saját magam által kreált családomat kiköltöztettem meg töröltem, majd vissza kreálltam a kieg beállításai szerint és már jó :) ugyanis a kieggel újfajta szempontok is vannak amikor embert alkotsz és az az alap verziójú családból hiányzott ugye :) még az a kérdésem h most szedem az állatos kieget is... az Éjszakainál annak az ikonjára kell menni h elinduljon de ha 2 kieg van akkor mire menjek h mind 2 működjön egyszerre?
2012. júl. 30. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt így hirtelen nem tudom.. Rá kattintasz vmelyik ikonra, és ki fogja írni, hogy futtasd azt. sztem az Éjszakát kell ugyan úgy meg nyitni és amikor meg nyitod üdvözölni fog a házi kedvencek kiegészítő, és minden megy a régi kerékvágásba :) Am jó kis kiegészítő ;)
2012. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megvan! :) köszi, hörcsögöt meg ilyenekt hol vehetek? kutyát macskát megtaláltam de nekem hörcsi kéne a kisállatoknál meg csak dísznek volt kirakva
2012. aug. 1. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Rá kel kattintatni a kutya mancs ikonra ahol az állat cuccok vannak. Ott lesz egy hörcsög ketrec le rakod vhova

oda irányítod a Simedet rá kattintasz bal egér gomb és kiírja hogy hörcsög berakása vagy nem tom már;) de vhogy így lesz.

2012. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!