Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft was unable...

World of Warcraft was unable to start up 3D acceleration. Please make sure DirectX 9. 0c is installed and your video drivers are up-to-date. Ezt írja mikor beakarok lépni a wow-ba. Ez mi? Mi a hiba?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Telepítsd fel a DirectX 9.0c-t valamint frissítsd a videókártyád vezérlőprogramját. Ha es sem segít akkor valszeg nem fele meg a videókari a wow minimális elvárásainak.

Ha leírod milyen akkor meg is mondom biztosra.

2012. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ATi radeon 9600XT,direct 9 rajta van(mikor a drivert telepitettem azt írta a directx et is rárakja,tehát rajta kell lennie)a videokari driver frissitve van.
2012. júl. 30. 04:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Am a wow cataclysm
2012. júl. 30. 04:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és a többi:Processzor intel HT 2x3.2ghz,ram 1 gb(sima ddr ram.Tudom nem egy "álomgép" de régebben a catával vígan játszottam közepes graffon 40-60 fps el.
2012. júl. 30. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!