Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow Cataclysm Paladin skill-ek...

Wow Cataclysm Paladin skill-ek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A problémám a hiányos angoltudásommal van... A kérdés az lenne, hogy nem tudtok e egy olyan oldalt, ahol mondjuk le vannak a skill-ek tulajdonságai írva magyarul. Ha egyáltalán van ilyen. :/ Én már próbáltam keresni, de eredménytelenül.


Vagy annak is nagyon örülnék, ha valakinek lenne annyi energiája, vagy szabadideje, hogy leírná nekem, és valamilyen formában eljuttatná hozzám.(de ezt elég pofátlan kérésnek gondolom)


Most vagyok lvl82-es paladin... És tudom nagyon ciki, hogy nem tudom melyik skill mire való (csak 1-2-őt). Erre a szintre is úgy jutottam el, hogy haverommal mentem mindig küldizni.


A normális válaszokat előre is köszönöm.



2012. júl. 30. 09:50
 1/4 Csiß ***** válasza:
Szerintem jobban jársz ha nekifekszel szótárazni mert van vagy 50 cucc amit le kéne fordítani és kétlem,hogy bárki ennyire unatkozna ^^
2012. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kezdj egy új karaktert és azt egyedül fejleszt, akkor kitapasztalod a varázslatokat, úgy a legjobb... Egyébként szerintem a Cataclysm-be hanyagold a Paladin-t elrontották.
2012. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csiß ***** válasza:

"Cataclysm-be hanyagold a Paladin-t elrontották."


Nem tudom mit szedsz de én is kérek olyat!

2012. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem arra nincs energiám ogy kjeressek oldalt mert nem tudok róla de ha privárban leírsz nekem képességeket akkor elmondom mire való.
2012. aug. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!