Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek, ha nem tudom...

Cj1 kérdése:

Mit tegyek, ha nem tudom megcsinálni, hogy induljon a sims 3 a kiegészítőkkel együtt? :/

Figyelt kérdés
Olyan sims 3-t töltöttem le, amihez van 1.0.632-es patch. Telepítettem, crackeltem, megy is az alap sims 3. De amikor felrakok egy kiegészítőt azt írja nem kompatibilis. Megnyitottam a kiegészítő mappájában a sims3launchert és ott a verzió szám 3.0.38-as, míg az alapjátéknál 1.0.632-es. aztán patcheltem az alapjátékot..de úgyis ez volt a verzió szám a kiegészitőnél..nem tudom megoldani..légyszíves segítsetek, hogy mit rontottam el. :/ Köszönöm előre a válaszokat.

2012. júl. 30. 11:42
 1/7 kribeg ***** válasza:
Nem kell patchekkel foglalkozni én pl.:felraktam az alapjátékot crackeltem ment!Felraktam mellé a házikedvenceket crack és az is ment nem kell itt patchekkel foglalkozni
2012. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elösször én is így csináltam, de azt irta nem kompatibilis az alapjátékkal..
2012. aug. 1. 10:16
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

ezt töltöttem le

2012. aug. 1. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Az alapot feltetted és crackelted? Az nem jó, mert utána arra már nem fog felmenni a kiegészítő, vagy legalábbis nem fogja frissíteni. Uninstall. Aztán rakd fel újra az alapot, meg minden kiegészítőt, majd patcheli magát, külön nem kell. A legvégén meg a legújabb kiegészítő (showtime?) crackjét tedd be az alapjáték bin mappájába. Felülírja, kész.
2012. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi..remélem sikerül :D
2012. aug. 1. 16:25
 6/7 A kérdező kommentje:
de az mindegy, hogy melyik kiegészítő crackjét rakom be, vagy mindenféleképpen a showtime crackjét?
2012. aug. 1. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
ha van nCore-d akkor onnan töltsd le és írd be keresőbe: The Sims3 Black Box
2012. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!