Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow Death Knight előnyei és...

Wow Death Knight előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés

Na szóval egy Tauri Reborn szerveren játszok, lvl 55 paladinomat átváltoztatnám DK-vá, de nem tudok róla semmit az interneten néztem de angolul nem sokat értem vele...

mi hasznát tudom venni ha DK-vá változtatnám a paladinomat?



2012. júl. 30. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kezdesz egy dk-t, a paladinod még megmarad, tehát nyugodtan csinálj egyet és próbáld ki, ha nem jön be akkor meg folytathatod a paladint onnan ahonnan abbahagytad.
2012. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

/Nemtudom miaz a tarui reborn , az eredetis tapasztalataimat mondom../


Előny :

Froston jobb dps mint a pala retryn ,

Jobb tank blood-on , de skillesebb is ,

PvP Unholy szerintem jelenleg a legerősebb melee pvpre/ugyaz ugyanugy elég skilles/


Hátrány : Skull + DC-vel tudja csak magát healelni + DS

Elég nehéz kezelni az unholy-t , viszont a frost dw nagyon könnyü és nagyonjó dps!

2012. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kösz a választ első és második válaszoló

a második válaszolónak: ez egy szerver neve ahol játszok ööö ez nem eredeti hanem tört szerver és kösz a választ

2012. júl. 30. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
nem inkább a frost a tank és a blood a dps?
2012. júl. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is a Frost = Tank, Blood = DPS (damage per second a gyenge elméjűek kedvéért).
2012. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Blood DK a tank emberek ...

Régen WOTLK-n volt képes tankolni mind3 talentel , de most kb szart nem ér a frost tank , sőt , nincs aza az állat aki froston tankol .


Frost DK-val DW-n meg 10700as gearben 50.k+ dps-t tartom Madness of Deathwingen simán .. igaz hunterel messze verem ..

2012. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50k dps??? LOL wotlk-ben max gearrel is csak max 10k XD na ezzel baszták el a cataclysmet..
2012. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

wotlk-ban is lehettt tolni 20at de neszólj senkinek

tessék druida 22k-val .. rugó 20al.. amugy abban igazad van hogy a cataclysm 1 elcseszett kieglett , most meg ez a pandázás betett nekem :D ezért is hagytam ott :D

http://www.youtube.com/watch?v=Dzp83WnN9yA

2012. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!