Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 2 vel kapcsolatos és...

A sims 2 vel kapcsolatos és egy kóddal hozzá amit elfelejtettem. Mi annak a kódnak a neve? ( annak amelyikkel nem csak a zöld kockákba lehet helyezni a dolgokat )

Figyelt kérdés
Egyszer láttam egy olyan kódot amivel úgy lehet a bútorokat letenni ahogy akarunk és nem csak a zöld kockában. Akkor még nem értettem hogy hova kell írni a boolprop testingcheatsenabled true-t de most már tudom és ez a kód kellett hozzá hogy azt lehessen használni. Már nagyon sok oldalon kerestem de nem találtam.Szóval megtudjátok mondani annak a kódnak a nevét? ELŐRE IS KÖSZII!

#Sims #Sims 2 #kód #simskódok
2012. júl. 31. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
erre gondolsz? move_objects on
2012. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nem erre de azért köszi. ezt a kódot tudom én is. és oda az volt írva, hogy építkezz úgy ahogy szeretnél és nem csak a zöld kockában.
2012. aug. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!