Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Driver San Francisco-ban,...

A Driver San Francisco-ban, mit kell csinálni ahhoz, hogy lehessen menni, azzal a Ford (talán) rendőrkocsival, amit a játék befejezése végén lehet látni?

Figyelt kérdés
Mit kell csinálni ahhoz?

2012. júl. 31. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ki játszod a játékot és utána egyik autóból a bal shift gombal kiugrasz ráviszed az egeret a fordra bal klikk azt csőő
2012. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azzal, amelyikkel a végén üldöznek egy Camarót a Játékhősök! Azzal mikor??
2012. aug. 3. 10:53
 3/5 B-men válasza:
Az egyik vagyis a lassabb egy Ford Crown Victoria a gyors meg egy Chevrolet Corvette nem tom melyikek üldöznek mert én leszedtem a játékot az utolsó szintnél tartottam és amikor a Bay Bridge-en hajtok mondja valami női hang hogy "Oh My God" és kiírja hogy a játék működése leállt és így van ez állandóan ha tudja valaki mit tegyek megköszönném :D
2012. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, nekem ezt az NFS Most Wanted utolsó pályáján csinálta!
2012. aug. 7. 14:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Asym Desanne a rendőrkocsi neve, amelyikkel nem lehet menni.
2013. jún. 19. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!