Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Samsung galaxy acre sims...

Samsung galaxy acre sims freeplay letöltés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akárhol kerestem rá csak google play-en keresztül tudnám letölteni azomban a mobilomon nincs internet előfizetés így hiába van google fiókom nem tudom letölteni a játékot, mert azt írja ki hogy még nem használtam a fiókomat mobilon. pedig úgy gondoltam, hogy letöltöm a gépemre a játékot és onnan áthúzom a mobilomra. másik oldalról (ami nem google play) le lehet tölteni ezt a játékot? előre is köszönöm!!!



2012. júl. 31. 14:37
 1/2 A kérdező kommentje:

sikerült rátenni a telefonomra és telepíteni de most azt írja ki hogy töltsem le ingyen és válasszak hogy mivel: wi-fi vagy 3g.

na de ehez is internet kell! ilyenkor mivan?

2012. júl. 31. 15:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Szarban vagy, mert az SD-fájlokat nem lehet máshogy letölteni, amúgy a játékhoz állandó internetkapcsolat szükéges (hogy miért, azt ne kérdezd...)
2012. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!