Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen régi, DOS számítógépes...

Milyen régi, DOS számítógépes játékokkal játszottál?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok le tömören, miről szólt a játék!

1. Stunts - ugratni kellett autókkal, versenyezni.

2. PreHistoryk - tesómmal "bunkós kisembernek" hívtuk a játékot, bunkósbottal ütni kellett npc-ket

3. Mortal Kombat - asszem mindenki ismeri (:

4. Lotus - olyasmi mint a Stunts, autóversenyzős

5. Prince of Persia 1 - csomószor meghaltam benne, egy várban kell futni, kardozni :D

6. Thomas - Thomas, a vonat. Vonatozás

7. Alone in the dark - Minden idők legsikeresebb, legelső 3 dimenziós játéka volt, mai napig kedvencem, egy férfi egy kúriához megy, mert sok a panasz és gyanús eset, majd kideríti mi történt.

8. X-com: Ufo 1-2 - Asszem ezt is ismernetek kell. Ufókat kell lelőni, leszállni hozzájuk, kikutatni az idegen cuccokat, fejleszteni, vásárolni, eladni, bázistámadás, ufó bázis. :) Hatalmas kedvenc volt.

9. SimFarm - farmon termeszteni, állatot tenyészteni, főleg a narancs érte meg

10. Spiderman - keveset játszottuk, elég ratyi volt :D egy pókemberrel mentél és ha hozzáértél más állathoz, ment le rólad a ruha a képernyő jobb oldalán

11. Sky or Die - hatalmas játék volt, egy játék, melyben vagy 10 féle versenyzési mód: gumikeréken, sítalpakon csúszás, hógolyózás, és sok más :)

12. Lamborghini - autóversenyzős, nem annyira szerettem

13. DOOM 1-2-3 - nagy kedvenc :D asszem ezt se kell bemutatnom nektek, lövöldözős játék

14. Cannon Fodder - egy nagyon régi és érdekes játék, kis katonákkal kellett küldetéseket teljesíteni pályánként, és mindegyik tudott lőni, bombát dobni.

15. Lemings :DDDD - ratyi játék volt, nem tetszett



2012. júl. 31. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

1-6.-ig megvolt a listád, a többire nem emlékszem. :D

Hát emlékezetesebbek voltak még...:

commander keen - mászkálós játék, öreg papákat kellett kiszabadítani, sok magyarázat nem kell. :D


bombermann/dyna - sztem ezt mindenki ismeri, lerakod a bombákat, és próbálod kirobbantani a falakat, meg az ellent. :D


ski - síelős valami, de ez is nagyon ismert. :D


indi500 - autós, a pálya csak körben ment kb XD volt egy hasonló szintű motoros is, de már nem tudom a nevét.

2012. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

legalább a 7. vagy 8. játékra keress rá youtubon :D

Tesómat vártam este 20 órakor, beült játszani a számítógépbe, én meg néztem ahogy az Alone in the darkban halad. Vagy egymás után 10x szartunk be mindketten, főleg hogy hülyék voltunk és sötét szobában játszottuk este fél 12kor :D

2012. júl. 31. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen alone in the dark anno elég rémisztő volt. Mai szemmel már nem.
2012. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Grand Prix Circuit

Egy forma 1-es versenyjáték volt, háromféle autóval (Ferrari; McLaren Honda; Williams Renault) lehetett versenyezni azt hiszem 8 pályán és volt bajnokság is.


Test Drive II: The Duel

Szintén egy autóverseny, utcai versenyzésben kellett lenyomni egy ellenfelet, voltak rendőrök is. Több utcai sportkocsi közül lehetett választani.


Wolfenstein 3D

A Doom előtt jelent meg, nácigyilkolászós first person shooter.


Lakers vs Celtics and the NBA Playoffs

Egy kosárlabdajáték, lehetett egymás ellen, vagy a gép ellen játszani.


European Championship 1992

Ugyanaz focisban.


The Lion King

Mint a neve is mutatja, az "Az oroszlán király" c. Disney filmre épített játékról van szó. Oldalnézetes akció-platform játék.


Prehistorik 2

Ugyanaz, mint az egy, talán valamivel szebben megrajzolva.


Psycho Pinball

Egy flipperjáték, 4 különböző szinttel.


Operation Wolf

Egy játéktermi stílusú lövöldözős játék.


Valamelyik Super Mario

Nem kell bemutatni.


A kérdésben felsorolt listából az 1, 2, 5, 11, 13 volt meg.

2012. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

16. Ages of Empires 1-2

Őskori játék, olyan mint a mostani EW Cossacks, csak sz*rabb kiadásban :)

17. Terminator - Arnold Schwarzeneggerrel kellett menni benne, és szét lehetett rúgni néhány tárgyat, de nagyon gagyi volt :D

18. -nem tudom a nevét- Billiárdos játék volt, teljes képernyős, fekete fehérben.

2012. júl. 31. 16:46
 6/6 A kérdező kommentje:

19. Retaliator :D - repülőgép szimulátor-szerű, repülős játék

20. Raiden - szintén repülős

2012. júl. 31. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!