Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a játék neve?

Mi a játék neve?

Figyelt kérdés
Nagyon régi platform játék, körülbelül 10 éves, annyira emlékszem, hogy egy nővel kell menni, az elején van egy templom, meg egy kőhöz kikötözött csaj, akit megölsz ha kattolsz. Valaki tudja mi a játék címe?

2012. júl. 31. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, ha megvan létszi írj!
2012. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon írnak :S Még kiskoromban játszottam vele, akkor még ijesztő volt nekem, újra ki akarom próbálni :D Ha megvan szólok, bár nem hiszem, hogy sokan ismerik a játékot.
2012. aug. 4. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű kérdés, emlékszel még valamire? Stílus, pl. fantasy, sci-fi, krimi? 2D vagy 3D? Mivel kellett irányítani? PC vagy konzol? Operációs rendszer, pl. Windows 98SE?
2012. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon emlékszem, sima platform játék, azt hiszem WASD-vel kellett irányítani, lövöldözős játék volt és nővel kellett menni.
2012. aug. 15. 01:47
 5/5 daniel128 ***** válasza:
tomb raider valahány?
2014. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!