Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vannak oda ezért a...

Miért vannak oda ezért a Bindig of Isaac-ért?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy miért jó ez, hogy egy izével kék golyókat lövöldözzünk a legyekre és kerülgessük a szarkupacokat...
2012. aug. 1. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy látod ..

Kinek a pap kinek a paplan ..

Nekemse tetszik amugy , értelmetlen ..

2012. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Queasy ***** válasza:

Azért, mert az ár/tartalom aránya kirívóan jó (én már 100 órát játszottam vele Steam szerint és még nem találtam meg minden cuccot)

Ahogy látom te az első szinten feladtad, elég szomorú.

Ennyi erővel miért jobb az, hogy egy katonával kiírtjuk a fél világot néhány tárral?

2012. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fel tud b*szni mondjuk amikor a mom megöl mert nem figyelek a lábra vagy amikor a womb környékén vagy womb 2-ben halok meg de már 5-ször vittem ki a játékot és nagyon jó.


Mellesleg több 100 "power up" van ellenségből szerintem csak 100 körül van, de a kinézetük, a képességeik változatos, boss is sok van, és a kék golyók könnyek és aligha sz*rkupacokat kell lőni. Max az 1. pályán vagy a 2. egy részén. A többin már nehezedik a játék, de te meg erősödsz.

2012. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
változatos, kreatív, rendkívül addiktív és hihetetlenül beteg. nekem ezerszer jobban tetszett mint bármelyik cod vagy hasonló fps-ek. én azokat nem értem akik olyan játékokkal játszanak....
2012. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van, egyáltalán nem monoton, minden kör más, mert minden véletlenszerű, nagyon érdekes, kicsit beteg, hihetetlenül kreatív grafika, nagyszerű történet, változatosság, rendkívül sok tárgy, stb..

Amúgy van egy csatornám youtube-on a játékról BindingOfIsaacHUN néven, ha valakit esetleg érdekel.

2013. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!