Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket érdemesebb inkább az...

Sikesdi Bence kérdése:

Melyiket érdemesebb inkább az Xbox360-at vagy a PS3?

Figyelt kérdés
Sokszor feltették már ezt a kérdést de én nem tudok dönteni.Hallottam pár dolgot mind a kettőről de azokból se tudok dönteni hogy melyik a jobb.
2012. aug. 2. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem xbox. Plusz még jobbnak tartom, mert van kinect is hozzá (ha olyat veszel), ami nagyon nagy szórakozás:)
2012. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor dobj fel egy pénzérmét. Annyira mindegy. Én xbox mellett döntöttem, mert haveroknak az van, szóval így tudok velük játszani online. De ennyi. Multimédia, tudás szempontjából annyira mindegy, ha egyértelmű lenne melyik a jobb, nem lenne ez már 6 éve visszatérő kérdés.
2012. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek ne higgy, a Kinect egy jó nagy kalap fos, és a kalap alatt most egy cilindert értek (a'la FreddyD :)). A Move sokkal jobb, a Kinect szart se ér, pontatlan és egy normális játék sincs rá. Igaz, táncolni jó, de másra nem. Neked kell eldöntened, melyik jön be jobban. Az XBOX előnye a PS3-mal szemben, hogy átlagban az exkluzív játékaik minősége jobb, mint a PS3 exkluzívoké. (Gears of War, Fable, Alan Wake, Forza, Halo, ezek mind remek játékok). Előnye még az xboxnak, hogy olcsóbb maga a gép és az online szolgáltatásuk is jobb, mint a Sonyé (xbox live). A grafikában kb. ugyanaz a kettő bár talán a Sony exkluzívjai szebbek, de ez nem jelent semmit, mert néhány multiplatform játék meg x360-on szebb. Az xbox kontrollere viszont jobb az akciójátékok irányításában, ez fontos. De Kinectet tényleg ne vegyél, csak akkor ha van egy 25 ezer forintod arra, hogy vegyél egy partijátékot, amit egy hónap alatt elővesztek 3-szor a haverokkal. A Playstation előnye a több exkluzív játék (Killzone, God of War, Uncharted, Little Big Planet, Resistance stb.), az ingyen multiplayer lehetőség (xbox-on gold előfizetés kell, igaz, pl. a Microsoft szolgáltatása jobb is), a blu-ray lejátszó . Nagyjából szerintem ennyi, te döntesz a te választásod. De mindkét gépből a Slimet ajánlom, X360-nál leginkább a 250 GB-set, PS3-ból vagy a 160, vagy a 320-as merevlemezzel ellátottat. Nekem amúgy xboxom van.
2012. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hamarosan elérik (néhány helyen már elérték) az azonos árat a PS3 320 gb/XBOX 360 250 gb. Ha FPS játékokra vágysz (BF,MoH,CoD) akkor ott van az xbox360, a ravasz miatt, ha pedig minden más játékra amik tele vannak újítássokkal és nem lerágott csontok akkor PS3. Még Így utólag megemlíteném, hogy a Kinect katasztrofálisan szar, ugyanúgy mint az arra készülő játékok is. Viszont a MOVE-ra sem érkezett még olyan cím amiért érdemes lenne beruházni rá. Szerintem jobban megéri PS3-mat venni.
2012. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát kinectet tényleg soha a jó büdös életbe nem fogok venni mert kipróbáltam és pocsék az egész.Gagagyik a játékok STB.....
2012. aug. 2. 11:05
 6/8 A kérdező kommentje:
És a PS3 lehet multizni?
2012. aug. 2. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, és ott nem kell fizetni úgy mint az X360-nál. Ha PS3 konzolod van akkor akár a szomszédtól is lophatod a netet:D
2012. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell érte fizetni, de az XBOX szolgáltatása jobb... tehát megéri szerintem érti fizetni... én most 2100 Ft-ért veszek 3 hónapra. Az éves úgy 9 ezer Ft. ez egyáltalán nem drága, és mivel érezhetően jobb szolgáltatást kapok cserébe, ezért simán nem lehúzás. Ne azt nézd, hogy "húú ingyen van" hanem a minőséget. Amúgy meg a nagy PS3 fanboy hülyeségeket beszél, mert mint már mondtam ÁTLAGBAN jobbak az xbox exkluzívjai. A Halo a legegyedibb mainstream FPS ma a piacon például.
2012. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!