Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani a Heroes of...

Tudtok mondani a Heroes of Might and Magic-hez hasonló stratégiai/fantasy jellegű pc játékokat?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha régebbi, a Heroes III meg az V a nagy kedvencem

2012. aug. 2. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

En a Kings Bounty-val jatszottam ami nagyon hasonlo hozza. Annak is van több resze (en az Armored Princest jatszottam).

Jo jatek, de nehezebb is. Nem lehet olyan egyszerüen harcosokat beszerezni es nagyon jol kell kombinalni az embereidnek a kepessegüket. Emiatt amig nem ereztem ra meg a könnyü ellenfelek is nehezek voltak, penzem sehol sem volt, es nem lehetett tovabbmenni a nehez ellenfelek miatt. Mar majdnem feladtam. :)

Ha viszont raerzel a taktikajara, a legnehezebb ellenfeleket is könnyen legyözöd szinte 0 veszteseggel. Csak ne pazarold a penzed es olvass kicsit utana, hogy melyikek a jo egysegek, es legjobb tulajdonsagai a Hero-nak!

2012. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Disciples sorozat, már a harmadik résznél tart, de ha nem zavar a régebbi grafika, akkor szerintem a második rész a legjobb.
2012. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vass Gábor ***** válasza:
Mostanában jött ki valami új játék ilyen téren?
2015. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!