Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tudtok ezekről a Sims 3...

Mit tudtok ezekről a Sims 3 kiegészítőkről, léteznek? Vagy létezni fognak? Lesz valaha a Sims-ben sellő, mert úgy tudom hogy az eggyik kiegészítőben lesz?

Figyelt kérdés

SIMS 3 SPELLBOUND- ebben lesz sellő mert rajta van a borión, szerintem

SIMS 3 MYSTICAL MISCHIEF

SIMS 3 ANIMAL LIFE

SIMS 3 IN THE COUNTRY

SIMS 3 WEATHER DAYS



2012. aug. 2. 17:26
1 2
 1/14 Lunala ***** válasza:

Spellbound és Mystical Mischief nem hiszem, hogy lesz, mert már be van jelentve a Természetfeletti erők. (Szept. 7.)

Animal Life és az In The Country helyett van a Házi Kedvencek.

Weather Days pedig azért nem lesz, mert az időjárást a legtöbb gép, illetve a játék motorja nem bírná.

2012. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sims3.com oldalon le van írva milyen kiegészítők vannak és hogy mi lesz a következőben. Az hogy az után mi lesz még nem lehet tudni.
2012. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lunala ***** válasza:
Javítok :D 2 órája bejelentették a The Sims 3 Seasons-t (Nov. 13.)
2012. aug. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a sims3-ban sellő egyáltalán nem lesz.

Mármint a természetfeletti erőkben is csak tündér lehetséges.

Az évszakok a legújabb kiegészítője ami még meg sem jelent, és szerintem abban sem lehet majd sellő a simed.

2012. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sellő nem lesz se a Supernaturalban se a Seasonsban, viszont abban lesz sellő ruha és lehet a tengerben úszni.
2012. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi erről már olvastam :)
2012. aug. 4. 10:39
 7/14 A kérdező kommentje:
Da akkor ha szerinted nem lessz benne sellő mivel mafyarázod ezt: [link] ez egy olyan kiegészítő ami még magyarországon nem jelent meg (ott a borítón a sellő :)
2012. aug. 4. 10:44
 8/14 anonim ***** válasza:
ez olyan a kiegészítő ami átbaszás, egy rajongó unatkozott és elő vette a legjobb grafikai tudását. ne dőlj be, nem lesz, egyenlőre lesz a seasons meg a supernatural, aztán hogy ezeken kívül lesz-e még nagy kieg, nem valószínű, ha jövőre nem is, de 2014ben több mint valószínű hogy jön a Sims 4, abban lehet hogy majd lesz sellő, de érdemes külföldi letöltős oldalakon nézeődni hátha találsz sellő féleséget, valaki biztos csinált, de, hivatalos játékban úgy néz ki nem lesz, az évszakokban is ufók lesznek,
2012. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lunala ***** válasza:
Amit linkeltél kép, ahhoz még oda is van írva alul az oldalon, hogy Photoshop-os kép, tehát HAMIS.
2012. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Eree már én is rájöttem!!! -.-"
2012. aug. 5. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!