Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ( (AION FREE TO PLAY) ) CSAK...

Noname02 kérdése:

( (AION FREE TO PLAY) ) CSAK AZOK SEGÍTSÉGÉT KÉREM AKIK, elég 'skill'esek ebben a dologban és nem holmi csöves fun szerókon játszanak/játszottak hanem a free to play-en mert csak jó tanácsokra vagyok kíváncsi bővebben lent? ->

Figyelt kérdés
szóval van egy 31-es "kiskatonám" amivel úgy gondoltam h jókat riftelek és ölöm az ely-t mert dredgionba szinte mindig csak a fix 2500 ap jön be mert vesztes az asmo.. (46-50) és az lassú ha a cél 1millio ap lehetőleg solo-ban véghez vihető ötleteket várok vagy duó gladi+sin párosítás!! mit lehetne kezdeni vagy hanyas szinten kéne meg állnom h minnél hamarabb jöjjön sok ap?? vagy egyeltalán van olyan lehetőség ami nem tart bele 1 évbe?
2012. aug. 3. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az Aion egy fos grafikás unalmas mmo , hagyd a rákba ..
2012. aug. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

fel milla ap... gondolom a 30-as szett kene

azzal csak idot pocsekolsz, foleg ha lvl 50 alatt akarsz pvpzni a hulye HDB miatt

huzd fol a karid 55-re, C dredge tobb ap-t ad, 1 Esoterance futam akar 30k ap is lehet, amire inkabb ekszereket vegyel, ap armor helyett sokkal konnyebb kiszedni a coliseum szettet

de a legjobb tanacs amit tudok adni: most azonnal menj at az amerikai szerokra, mert a se**fej Gameforge miatt mar rengetegen otthagytak a jatekot,

2012. aug. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 04:57 |||| köszi a vélemény nyilvánítást a játékról de nem ez volt a kérdés...


Andrysh köszi a válaszod bár nem megyek át másik szerverre így nagyobb lesz a siker élmény.. annyi lenne még így utólag a kérdés hogy ha esetleg csinálok 10 32-es elyost ami 1 hónap lenne és elkezdeném haverommal farmolni az ap-t az napi 10k minimum és fél évbe kerülne az 50-es ap sett amivel nincsen gond mert ha meg van a 10 kari csak napi 2 órákat kéne játszanom ami nem nagy őrdöngőség..de ezért nem jár bann vagy ilyesmi?

2012. aug. 4. 00:03
 4/9 anonim ***** válasza:

na varj... ha jol ertem asmo vagy, csinalsz ely karikat amikbol farmolnal ap-t,

nos,#1 ez ap-trading, amiert bannolnak

#2 idopocsekolas mert az elyos altjaid atlagban rank-8-asok, ha megolod kapsz 120 ap-t, es szamold ki hanyszor kell megolni, 2 milla ap az e50-es szett

#3 az 55-os coliseum szett-et ki lehet szedni 1 honap alatt fegyoval eggyutt

#4 kivancsi vagyok hogy fel ev mulva fogsz-e meg Eu-n aion-ozni...

2012. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
összségében jók a tanácsaid viszont a colis cuccokat kiszedni jóval több idő sőt ha nincs megfelelő ruha pvp-hez akkor van a cumi... viszont ez hogy bann jár az ap farmért ezzel felbomlott a tervem mert azt nem fogom kivárni h csinálok 10 karit aztán pár száz k-múlva le bannolnak végülis csak ha nagyokat ugrok hetente a "rang" listán ap-ban akkor szúrják ki ha jol tudom.. de azt nem tudom meg érteni h fullosabb külföldi légiókban hogyan szerzik meg 50/55-ös ap settet mert biztos nem 1 évig farmolnak rá
2012. aug. 5. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:

random pve cucokban chanterrel kiszdtem a staffot, kesztyut es cipot, condition 1-est 3 het alatt, lvl 46-tol szamitva

sot az Ap-ra sem panaszkodok, dredge, eso, napi pvpkuldik, fort instak

a te elys otleted a leglassubb modszer

2012. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
condi 1es aréna cuccra felesleges kidobni a pontokat véleményem szerint, viszont akkor arra célzol h napi 10 k AP fölé mész ha nem tolod keményen?
2012. aug. 6. 04:19
 8/9 anonim ***** válasza:

a condi1 szett boven eleg jelenleg, a condi2 csak ici-picit jobb, es na, jobban nez ki

es ha tartenik valami csoda es Eu is megkapja a 3.0-at, be valthatod lvl 60-as szettre,

10k-nal joval tobbet is ki lehet szedni naponta, foleg ha 55-os vagy

2012. aug. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
minden oké:D köszi a válaszod!!
2012. aug. 10. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!