Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft redstone repeater...

Minecraft redstone repeater hogyan működik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Akárhogy próbálkoztam, nem sikerült a repeatert elindítani.


[link]


próbáltam úgy is, hogy a redstone torch előtte van, meg úgy is h mögötte. Ha világít is a repeater akkor sem csinál semmit.


2012. aug. 3. 01:37
 1/4 anonim válasza:
A redstone repeater úgymond egy gyorsító-lassító redstone (ez így kicsit közönséges) Nem arra szolgál amire te akartad használni a képen... Mivel én úgy látom, hogy egy automatikusan működő rendszert akartál csinálni...
2012. aug. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt akartam, hogy a piston-ok folyamatosan mozogjanak. Ha nem erre való, akkor a repeater szó megtévesztett.
2012. aug. 3. 03:45
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Azt is megoldhatod. Itt egy kép: [link]
2012. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked nem repeater kell, hanem oszcillátor, például ilyen: [link]

Amit az előző kommentelő írt, az eddig még lehet, hogy jó volt, de az 1.3.1 ben változott a pistonok nyitási sebessége, így valószínűleg nem lesz működőképes, csak régebbi patchekben. Attól függ, milyen patched van.

2012. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!