Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 hiba? (lent)

Sims 2 hiba? (lent)

Figyelt kérdés
Sorba feltelepítettem a kiegészítőket, egészen az Évszakokig. Utána jönne a Bulis cuccok csomag, de amikor a telepítés végére érek, azt írja, hogy van fent a gépemen frissebb csomag. Pedig nincs... Néha azt is kiírja, hogy telepítsem újra a Házi kedvencek csomagot. Miért van ez?
2012. aug. 3. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A telepítés sorrendje a következő:

01. The Sims 2 - Alapjáték

02. The Sims 2 - Egyetem

03. The Sims 2 - Éjszakák

04. The Sims 2 - Megnyitottunk - Vár az üzlet!

05. The Sims 2 - Házi kedvenc

06. The Sims 2 - Mesés díszletek - Cuccok

07. The Sims 2 - Csilli-villi - Cuccok

08. The Sims 2 - Karácsonyi parti csomag

09. The Sims 2 - Bulis! Cuccok

10. The Sims 2 - Évszakok


Azért írja, hogy van a gépen frissebb csomag, mert az Évszakok valóban frissebb.


És amit még be kell tartani:

Szépen sorban telepítsd fel az összes programot, válaszd mindig a magyar nyelvet. Ne indítsd el egyik játékot se, ne is Crackeld őket!!!

Telepítés közben mindig a REGISZTRÁCIÓ KÉSŐBB-et válaszd.


Amikor fent van az "Évszakok" kiegészítő is, akkor crackeld, de csak az "Évszakok"-at: másold be az Évszakok crack könyvtárában található "Sims2EP5.exe" fájlt a "C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Évszakok\TSBin" alkönyvtárba, felülírva vele az ott lévő ugyanolyan nevű fájlt.


Ezután a játék indítható, CD behelyezése nem szükséges.

Ha játszani akarsz, mindig az "Évszakok"-at kell indítani!!! (A többi ikont le is lehet szedni az asztalról.)


Figyelem!!!


Az alap- és a kiegészítő játékok feltelepítéséhez kb. 9 Gb szabad helyre van szükség a winchesteren.

Az összes játék és a kiegészítők feltelepítéséhez kb. 10 Gb szabad helyre van szükség a winchesteren.


Nem szükséges az összes kiegészítő játékot feltelepíteni, lehet játszani egy-egy kiegészítő játékkal is az alábbi megkötésekkel:

- Bármelyik kiegészítő játék csak akkor működik, ha az alapjáték is fel van telepítve!!!

- Az Egyetem-en és az Éjszkák-on kívül bármelyik kiegészítő játék crack után (amelyiket crackelni kell) működik.

- Az Egyetem és/vagy az Éjszakák mellé fel kell telepíteni még egy olyan kiegészítőt is, melynek létezik crack-je és ezt kell crack-elni, máskülönben sem az Egyetem, sem az Évszakok nem működik.

- Indítani mindig a crack-elt verziót kell.


Crackeléskor a Crack alkönyvtárban lévő fájlt mindig a telepített program TSBin alkönyvtárába (C:\Program Files\EA Games\...\TSBin) kell másolni, felülírva vele az

ott lévő ugyanolyan nevű fájlt.

2012. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ú, nagyon szépen köszönöm a segítséget! :))))
2012. aug. 3. 12:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, még annyit szeretnék, hogy az ilyen H&M és IKEA cuccok a Bulis után milyen sorrendben vannak? :)
2012. aug. 3. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, módosítok (forrás: [link]


Sims 2 telepítési sorrend


01. The Sims 2 - Alapjáték

02. The Sims 2 - Egyetem (EP1)

03. The Sims 2 - Éjszakák (EP2)

04. The Sims 2 - Karácsonyi parti csomag (SP3)

05. The Sims 2 - Megnyitottunk - Vár az üzlet! (EP3)

06. The Sims 2 - Mesés díszletek - Cuccok (SP1)

07. The Sims 2 - Csilli-villi Cuccok (SP2)

08. The Sims 2 - Házi kedvenc (EP4)

09. The Sims 2 - Télapós cuccok (tartalmazza a Karácsonyi parti csomag 40 tárgyát, plusz 20 új tárgyat)

10. The Sims 2 - Évszakok (EP5)

11. The Sims 2 - Bulis! Cuccok (SP4)

12. The Sims 2 - H&M divatos cuccok (SP5)

13. The Sims 2 - Jó utat (EP6)

14. The Sims 2 - Trendi tini cuccok (SP6)

15. The Sims 2 - Szabadidő (EP7)

16. The Sims 2 - Konyhai és fürdőszobai lakberendezési cuccok (SP7)

17. The Sims 2 - IKEA álomotthon cuccok (SP8)

18. The Sims 2 - Nagyvárosi élet (EP8)

19. The Sims 2 - Paloták és Parkok Cuccok


Mivel e szerint a sorrend szerint az Évszakok megelőzi a Bulis cuccokat, ezért nem tudom, milyen frissebb csomag van a gépedre feltelepítve.


Hogy miért írtam két sorrendet, annak röviden a következő az oka. Kb. 5 éve voltak feltelepítve a gépemre, akkor leírtam a telepítési sorrendet, azt adtam meg először. A H&M divatos cuccok megvolt ugyan, de nem volt feltelepítve, így hiányzott a sorrendből, ezért most utána néztem és azt találtam, amit belinkeltem.

2012. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. aug. 4. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Ez nekem is nagy segítség. Épp a napokban néztem utána miért nem mehet, és én is ezt találtam. Mert nekem csak a házi kedvenc van fenn, de akkor felrakom a többit is. Sorrendbe normálisan újratelepítem. Köszi!!!
2012. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!