Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek, ha a sims 3 nem...

Cj1 kérdése:

Mit tegyek, ha a sims 3 nem indul kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés

Feltettem sims 3-t, majd showtime-t. Showtime crackjét betettem alapjáték bin mappájába, de amikor elakarom indítani, azt írja: A szolgáltatás inicializálása sikertelen

(0x0175dcbb). Valamit kihagytam, vagy hol ronthattam el? Légyszíves segítsetek. Köszi előre is.



2012. aug. 3. 13:52
 1/8 Lunala ***** válasza:

Szia! :) Nos lenne egy módszer erre a "szolgáltatás inicizálása sikeretlen" dologra. A The sims 3 fórumáról szedtem, remélem működni fog.


1. A Dokumentumokban keresd meg a Sims 3 mappáját, majd az egész mappát másold át valahova, pl az asztalra, majd a Dokumentumokból töröld ki.

2. Indítsd el a játékot, majd mikor mindent betöltött, lépj ki.

3. Menj vissza a Dokumentumokba. Látni fogod, hogy a játék kreált egy új Sims 3 mappát (olyat, amit már 1x átmásoltál valahova, illetve kitörölted)

4. Nyisd meg, majd töröld a következő mappákat: ScreenShots, Recorded Videos, Downloads, Saves, és SavedSims.

5. Ezek után, keresd meg azt a mappát, amit kimentettél valahova, nyisd meg, majd ugyan ezeket a mappákat: ScreenShots, Recorded Videos, Downloads, Saves, és SavedSims, másold és illeszd be a Dokumentumoknál található Sims 3 mappába.


Ezek után indítsd el a játékot, és elvileg jó lesz :)

2012. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem találok sims 3 mappát. Oo
2012. aug. 3. 15:48
 3/8 Lunala ***** válasza:
Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3 <- itt szokott lenni :)
2012. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem ezek nincsennek benne a mappába :/
2012. aug. 5. 19:35
 5/8 Lunala ***** válasza:
Akkor viszont próbáld újratenni a játékot :/ Az is lehet, hogy a crack nem felelt meg a játék verziószámának. Próbálj meg egy másikat (küldtem egy-et privátban), majd ha az sem jó, tedd újra az egészet.
2012. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ugyanez a problémám. Megtettem azokat, amit a kommentem olvastam (mappa másolás, törlés, törlés másolás) és úgy sem lett jó :/ Ötletek?
2013. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2014. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

nem kell törni


az alapjátékot kell indítani


nem kell mindenféle nem releváns mappákat törölgetni mitn a savedsims vagy a screenshots


a cache fileokat kell törölni max


imiimage vagy nraas nocd


vagy megvenni a boltból természetesen

2014. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!