Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs 1.6 ról lenne kérdésem még...

Mricsiii kérdése:

Cs 1.6 ról lenne kérdésem még pedig h lehet feloldani egy olyan destroyt amelyikben meg tudtam csinalni az fpst viszon nem enged fel a szerokra mert az írja ki conection server to timed out és erről kérdeznék h tudom feloldani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv! lol pont ma találkoztam 1 gyerekkel 1 szeron ezt kérdezgetve.. lehe te vagy az:D


Steames: fogod kitörlöd a CStrike mappát a steam/steamapps/"neved"/ helyről és elindítod megint ekko fogja és visszaállít mindent


Nonsteam: Cstrike mappa és ott kitörlöd a config.cfg és a userconfig.cfg fájlokat, ha ezután se jó akkor fogd meg és telepítsd újra az egészet 5 perc és biztosan helyrejön.


Javaslat tedd írásvédetté a cstrike mappáját miután beállítottad a dolgaid ezután nem ír bele semmien változtatást még a nevedet sem írja át de legalább ien szaroktol nemis lesz semmi baja

2012. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. aug. 4. 12:26
 3/3 anonim válasza:
az valószínűleg VAC ban lesz. Annyi hogy ujra rakod a Cs1.6 od 1 másik meghajtóra, de ha nincs másik meghajtód akkor C/D tök mind1 csinálsz egy mappát aminek akármi lehet a neve. Oda telepited a CS-det és megy. ha nem megy akkor szoptadxd
2014. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!