Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a leggyorsabban és...

Jófej:D kérdése:

Hogy lehet a leggyorsabban és a legkönnyebben metin 2 privát szervert készíteni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:

nem is igaz, a 4 story avagy gates of andaron azért vetekedik vele :D


Csak azárt játszanak vele sokan mert magyar, és persze csak magyar nyelvet értő 10-enéves pisiseknek jó az.


Egyébként Augusztus 28-án jelenik meg a guild wars 2, sokkalta értelmesebb mmorpg, ajánlom figyelmedbe

2012. aug. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tök 1et értek a 2ikal , bár szerintem a GW2 nél jobb a TERA a harcrendszere miatt nagyon fun és megunhatatlan , csakhát eszi a gépet :S

6950el is csak 30fpsem van nexus-alatt

2012. aug. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyik válasz se válaszol arra amit kérdeztem. És tom hogy a metin 2 nem ojan jó ezért gondoltam ebböl lehetne a legkönnyebben privátszervert csinálni.

És a sherwood dungeon a világ legrosszabb mmorpg-je.

2012. aug. 4. 09:46
 4/6 anonim ***** válasza:
A metin2 az szar, meg egész nap bőgni fog a géped és anyádék eladják a házat, csak hogy fizethessék a villanyt? Vagy inkább bérelsz havi 30-40ezerért egy szervergépet? Plusz a jogokat is meg akarod venni, vagy inkább egy hónap múlva fizeted a bírságot? Én a helyedben nem is játszanék azzal a szarral, nem hogy sajátot indítsak.
2012. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még a sherwood is jobb a metin nél :)
2012. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A választ itt találod : [link]

ha letöltöttél mindent kb 20p max és már van egy alap szervered amire mások is fel tudnak menni

2012. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!