Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy plüss kutyát keresek, hol...

Egy plüss kutyát keresek, hol találhatnék ilyet? Vagy ven-e valamilyen speciális neve, mint a pl a "My little ponyknak" vagy a "Teddy maciknak"?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos csak emlékezetből tudtam lerajzolni és nem vagyok egy művészi vénával megáldott tehetség.

De akinek volt/van az gondolom felismeri.

Ez volt gyerekkorom legkedvesebb játéka, de egy költőzésben elveszett, és már az összes antikváriumot és ócska piacot bejártam, de nem találtam :(


Azt hiszem ugyan ilyen kutyus volt szürke és szivárvány színben is. Az enyém ilyen barna volt, ilyet szeretnék találni... szívesen meg is venném ha van valakinek és lemond róla...


2012. aug. 4. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te, én szeretlek téged!
2012. aug. 4. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem dalmatában van ugyan ilyen. Ha kell esetleg, akkor szívesen odaadom =)
2012. aug. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kedves utolsó, aranyos vagy :) de én mindenképpen barnát szerettem volna, amit ma már megyek is átvenni :) Hála az első válaszoló fáradságának :)
2012. aug. 8. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!