Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szaggat a Minecraft XBOXON!...

Szaggat a Minecraft XBOXON! MIÉRT?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, beruháztam rá és látom, hogy ritkán de elkezd nekem szaggatni...semmivel sem volt eddig problémám de ez azért üti a mércét...csak azért vettem meg boxon mert a gépem egy rakat sz@r...erre ott is akadozik, ez általános hiba vagy a konzolom szar?250gb slim most vettem és kb nem értem mi van.... ha valaki tudja mi a hiba oka akkor előre is köszi!
2012. aug. 4. 14:21
 1/7 anonim válasza:
szerintem az lehet az oka hogy a minecraft tipikus pc játék de ha műsorosan xbox-ra vetted akkor lehet cd hiba vagy ki kell tisztítani a konzolod ha ezek nem működnek akkor nem tudom mi lehet a szaggatás oka.
2012. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb 1 hetes bolti konzol és ms pontért vettem a amarketplacen
2012. aug. 4. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem általános hiba, hiszen zsír új gép. De van más játékod az xboxra? Az működik rendesen?
2012. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen vettem vagy 25 játékot marketplacen, assasins creed revalitions, splinter cell conviction, még a bf3 is rendesen megy, igaz az dobozos.
2012. aug. 4. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan általános hiba, nyugi.
2012. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyit konzolra költöttél, annyiból durván felújíthattad volna a géped. Egy új videókari, némi ram, izmosabb processzor... Szerintem jobban jártál volna vele.
2012. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ez volt,nekem az volt a baja hogy túl sokat építettem egy helyre és emiatt akadt. Am azt akarom kérdezni , hogy a minecraftban szeretnek egy masik moddal jatszani de nem tom hogy hogyan kell atallitani.
2015. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!