Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Normális e hogy ha egy 10...

Nagy jozsef19871021 kérdése:

Normális e hogy ha egy 10 éves kisfiu barbizik?

Figyelt kérdés
kèrdezem
2012. aug. 4. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel arra a következtetésre jutottál, hogy ezt meg kell kérdezni, így valószínű, hogy ez nem teljesen normális.

De ettől még nem lesz meleg vagy ilyenek, még gyerek, majd kinövi.

Lehet nincs jobb játéka, mert hát LEGO-zni fiúsabb, és élvezetesebb dolog lenne.

2012. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vissza emléxem amikor én kicsi voltam.. énis játszottam barbival.. de álltalába cska annyit h levetkőztettem őket x) pontosan nemtommár h hány éves voltam lehet 6 lehe h 10


Ettől sztem nem lesz meleg van olyan lány aki jobban szeret focizni mint barbizni :D

2012. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond
2012. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 3 zacskónyi kis katonai autóm volt 5-7 évesen imádtam őket én pont a barbis dolog ellentettje voltam
2012. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel olyan fiatal, hogy még nem lépett a pubertáns korba, feltehetőleg esze ágában sincs arra gondolni, hogy ez lányos / fiús játék-e. Egyébként ez teljesen normális, nem jelent sem látens homoszexualitást, sem más egyebet. Amikor én voltam ovis, akkor is voltak fiúk, akiket nem a kisautó, hanem a bábúk érdekelték. Ez nem jelent semmit.
2013. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok:


Ha úgy vesszük, pont hogy ez a normális. :)

Heteroszexuális jellem... a nők érdeklik.

2013. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!