Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 crash?

Battlefield 3 crash?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy a battlefield 3 néha menet közben, fogja magát és mindenféle hibaüzenet nélkül ledob. Sokan írták hogy ha a gép túl van hajtva... stb. Eléggé megterheli a gépet, de nem pörög 100%-on nonstopp se a vidikari, se a proci, a ramról nem is beszélve. Az összes driver naprakész, így a, frissítsd a vidikaridat sem jön be. rendszergazdaként van futtatva, eredeti, multiban produkálja ezt. Valakinek egyéb ötlet? elég idegesítő hogy nem tudok rendesen multizni...

2012. aug. 5. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát vagy a géppel vagy a lemezzel van valami ha azt mondod hogy a gép nem pörög túl nézd meg a lemez felületét hátha azzal van. És ha azzal van akkor sajnos ujjra kell venned nekem is ez volt csak xbox360 on... ja és nehogy elküld políroztatni a lemezt... (csak még jobban elcseszik)
2012. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem a lemezzel van gond, ugyanis én bf3 lemezt még csak képen láttam. Nekem az online kódos verzió van meg. :(
2012. aug. 5. 20:33
 3/7 Fantaloool ***** válasza:
próbáld újrarakni a játékot :D
2012. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha 5x nemtettem 1x sem. Újraraktam, javítottam, letöröltem manuálisan az összes kis filet, és úgy is újraraktam stb...
2012. aug. 7. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem melegszik túl a géped?
2012. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
melegszik az mint mindenkinek akinek nincs légkondija, de az nem magyarázza hogy ez miért csak a bf3-ban eredményez kifagyást. Elöbb laggolnia kéne a gamenak jelezve hogy nem bírja a progit, mert túlmelegdett, aztán lefagyni, de bőven 60fps felett szárnyalok mikor úgydönt hogy leáll, és maga a gép meg nem laggol be. Amúgy találtam fórumon egy olyan tippet hogy távolítsam el a 2-odik digitális hanggártyámat, ez részben megoldotta a problémát, mert ha online szerón vagyok és nem teszem le azt tálcára a játékot akkor nagyon ritkán fagy ki, de ha coopba vagyok akkor az még mindig pár percenként ledobál...
2012. aug. 8. 01:22
 7/7 anonim válasza:
tedd le a grafikát low-ra nekem ez megoldta a problémát pedig ultrán is bőven 40fps főlőt van
2012. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!