Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Xbox 360 játékok...

Milyen Xbox 360 játékok vannak amik nincsenek PC-n és jók? Elsősorban verekedős parkourozós játékok érdekelnek mint a prince of persia, darksirers, vagy mortal kombat

Figyelt kérdés
kinectes játékok is szóba jöhetnek de ott inkább lövöldözős

2012. aug. 5. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés, boxnak nem az erőssége az exkluzív játékok.

Forza, Gears of War, Halo, ennyi. Meg a Kinectes játékok, de azok nagy része hülyeség.

2012. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen köszi de nem feltétlen exlusive játékokra gondoltam. engem olyan érdekel ami megy xbox-on (vagy akár ps3mon is)
2012. aug. 5. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudok mondani rengeteg exkluzív játékot xboxra és több mint a feléről nem is tudtál (de szerintem senki sem :D. Nézz csak utána a wikipédián mennyi van. [link] )
2012. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2


Nem feltétlen exkluzívról beszéltél, de azt írtad, hogy ne legyen PC-re. Tehát úgy érted csak konzolra lehet, nem gáz, ha PS3-ra van, a lényeg, hogy PC-n ne legyen?


Most ami eszembe jut az a Red Dead Redemption és Dark Souls.

2012. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen úgy gondolom :D
2012. aug. 5. 12:41
 6/8 Geta96 válasza:
Assassin's creed: 1,2, brotherhood, revelation, és novemberben jön a 3 nézdmeg szerintem ez a te játékod igazi sikersorozat
2012. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az összeset kiakasztottam :D (kivéve a 3mat)
2012. szept. 11. 18:19
 8/8 A kérdező kommentje:
ráadásul PC-n -.-
2012. szept. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!