Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa Manager 12-ben hogyan...

Roby20 kérdése:

Fifa Manager 12-ben hogyan lehet átigazolási időszakban játékost cserélni a saját és egy másik klub között?

Figyelt kérdés
Az meg van h rá megyek a játékosra és ott találom h "játékos csere" de mikor megnyitom az ablakban csak a másik klub embere van ott az enyémet hogy lehet be tenni oda?

#játékos #átigazolás #fifa manager 12
2012. aug. 5. 16:33
 1/2 anonim válasza:
Nekem Football Manager 2012-m van. Én nem szoktam cserélni, de szerintem úgy lesz, hogy ajánlanak a te játékosodért egy bizonyos összeget, és akkor te azt leviszed nullára, de közbe kiválasztasz a csapatukból egy játékost, hogy arra cseréld a te játékosodat!
2012. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)Ha lesz megint alkalmamra kipróbálom:) De lehet át térek én is a Football M.-re
2012. aug. 13. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!