Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Multiplayer mi...

Minecraft Multiplayer mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Régebben már Minecraft Multiplayer-eztem semmi gond nem volt, most viszont valami gond akadt vele. A játékot be kell indítanom vagy 20x mire 1x beindul rendesen, mert mindig kiír valami hibát, de arra azt mondtam hogy jó meg lehet szokni. Viszont ha Multiplayer-re rámegyek egy szerverre az a barátomnak jó, nekem viszont nem, mert belépek és elkezdek esni a semmibe, egy Block-ot sem tölt be. Jobb esetben betölti a Spawn helynél lévő pár Block-ot körülbelül 10x10-et utána meg egy mozoghatok fél percet aztán kickel a szerver... Valaki megoldást légyszives, Java 6-al és 7-el is próbáltam, egyik sem jött be. :( Windows XP SP 3
2012. aug. 5. 16:59
 1/1 anonim válasza:
Hagyd rá. The Westezz meg GTA samp ozz (:
2012. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!