Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy Alex Mercer vs. Pókember...

Egy Alex Mercer vs. Pókember összecsapásban ki nyerne?

Figyelt kérdés
Szerintem Alex de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre!

2012. aug. 6. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Mercer kicsinálná azt a szar kis rovart :D
2012. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
39%
Alex Mercerről nem is hallottam, így nyilvánvaló hogy nem is létezik, így egyértelmű, hogy Pókember lenne a nyerő egy fantázia figurával szemben. Na ne vicceljünk már!
2012. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert pókember létezik?Pókember egy kis ugráló kis pók aki csak hálót lő és vége.Alexről itt egy kis bemutató: http://www.youtube.com/watch?v=L0hrpf9oSW4&feature=related
2012. aug. 6. 12:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát pókembernek ott van a szuper reflexe, de alex ( ő az a prototype-os fickó ha jól tudom) előbb-utóbb lecsapná. Bár hogyha pókemberen ott van a szimbióta akkor már kicsit kiegyenlítődnek az esélyek. Valószínűleg érdekes csata lenne :)
2012. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alex Mercer-nek meg se kotyanna.Akár hogy is ütlegelné a póki alex egyből gyógyul és erőbe meg se közelíti a kis póki.
2012. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát azért nem egyből,de elég gyorsan!Am pókembernem kettő képessége van aza szuper érzék vagy mi meg a háló!És kimerült :D

Aki játszott a prototype1,2-vel tudja hogy alex milyen kemány a pók meg se moccan és 2 felé vágja:P

2012. aug. 9. 09:54
 7/10 A kérdező kommentje:
*pókembernek
2012. aug. 9. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez igaz.Ha meglátnám Alex Mercert hogy felém jön akkot Pókember helyébn felakasztanám magyam a saját hálómmal mint hogy az bekebelezzen vagy elintézzen.
2012. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mercer.. egyértelmű.. :D a kis Peter Parkert lendületből kettécsapná.. ;D
2012. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szegény Peter :'(

De igen a győztes Alex lenne.

2012. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!