Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Alapjátékba szeretnék...

KovácsNikolett1998 kérdése:

Sims 3 Alapjátékba szeretnék letölteni hajakat. Honnan érdemes?

Figyelt kérdés

Fel szeretnék tölteni pár hajat a Sims3 alapjátékba, de nem vagyok egy számítógép zseni, a feltöltésnél is elkelne a segítség :S

Ha valaki tud segítsen :S



2012. aug. 6. 15:58
 1/4 anonim válasza:

Simán csak írd be googleba hogy pl. sims 3 hajak letöltése. Már az első linkél vannak jó hajak ( [link] ) :)

Na. azt töltsd le, kétféle lehet a letöltött fájl, sims3pack vagy package. A sims3pack-nál csak rá kell 2x katttintani, elindul a Sims3 indítópanel és telepíti magától :)

A package-nél kell hozzá programm (install helper monkey, azt is le tudod tölteni), azután csak simán 2x katt és már be is tette a játékba :)

remélem tudrtam segíteni :)

2012. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Googleval találhatsz millió letöltős oldalt, angolul keress rá.
2012. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm ^^ Működik, a le- és feltöltés is simán ment. Köszönöm ^^
2012. aug. 7. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én innen szoktam, nagyon jók vannak (Ha nem megy a letöltés regisztrálj és tökéletes lesz ^^) www.thesimsresource.com , www.modthesims.info
2012. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!