Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a Fallout3?

Miért csinálja ezt a Fallout3?

Figyelt kérdés

Szóval letöltöttem a fallout3-at nCoreról ahol nagyon sok jó kommentet kapott szóval annak jónak kell lennie! Az a helyzet hogy feltelepítettem meg minden be mountoltam telepítettem. Kész. Elindítom tökéletesen fut és akkor Új játék. Amint rákattintok az Igenre vár egy másodpercet és ezt írja ki: A Fallout3 működése leállt.

Ezt hogyan tudom megoldani?! Vagy egyáltalán mi lehet a probléma? Segítsetek, köszi!!:)



2012. aug. 7. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem régebben amikor gyenge gépem volt akkor csinált ilyet. Vagy a géped nem bírja, vagy próbáld meg letölteni mondjuk TPB-ről.
2012. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Crackcsere
2012. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: A gépem adatait a következő kommentemben leírom, és ha tudod monddmeg hogy ez elég-e ehhez.^^

2. válaszoló: A crack jött egyből vele és nCoreról törölték volna szerintem ha nem lenne jó.:)

2012. aug. 7. 23:10
 4/16 A kérdező kommentje:

Processzor: Intel(R) Pentrium(R) CPU P6200 @ 2.13GHz 2.13 GHz


Telepített memória (RAM): 4,00 GB (2,30 GB usable)


System type: 32-bit Operating System

2012. aug. 7. 23:13
 5/16 A kérdező kommentje:
Letöltöttem tpb-ről. UGYANAZT CSINÁLJA!:@
2012. aug. 8. 01:14
 6/16 anonim ***** válasza:

És videokártya?

anélkül nem fog menni

bár fo3 minimumon egész gyenege gépeken is elmegy de azért dedikált videokártya mindég szükséges alsókategóriás kifutott gépekben pedig nincs komolyabb játékra használható integrált videokártya

2012. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2,3Gb használható?:D

szóval ugy 1.5gb van kiosztva integrált Intel GMA nak?:D minek anyi ugysem tud mit csinálni vele

nem igy nem fog menni akor sajnos csak ha új laptopot szerzel amiben van dedikált videokártya vagy normális integrált (amd csinál olcsó kategóriában is használhatóakat)

.

mivel a játék menü bejön igy ez biztos

2012. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Videókártya: NVIDIA GeForce 610M - 1GB


szóval akkor egyszóval ratyi a videókártya benne?XD

Amúgy köszi a sok választ!:)

2012. aug. 8. 15:09
 9/16 anonim ***** válasza:

610M el mennie kelene

viszont 5GB ösz memória miat 64bit es windows kelene gépre

gondolon emiatt is nem tudja használni a rendszer memóriát mivel ideokártya memóriáját muszáj kezelnie

szóval tegyél fel windows 7 64 bit et

aztán ahogy irtam asus honalpjáról laptophoz Intel HD integrated vga driver

aztán pedig az nvidia driver 610m hez

és menie kell elvileg még maxon is szerintem mint irtam nem olyan nagy igényü azért és hát felbontás se lehet nagy laptopon

ha ne

megy jól viszaveszed magasra, közepesre

viszont igy is menie kelene 32bit windows al is csak biztos nincs fent mindkét videokártya driver

netán DirectX nincs felfrisitve még websetup pal

2012. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ömm..utánanéztem a drivernek és nem találom sajnos... ha megkérlek tudsz adni egy linket??:| köszi amúgy a választ nagyon hasznosnak tűnik!:))
2012. aug. 10. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!