Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed II. -vel...

Assassin's Creed II. -vel lehet Multiplayeren játszani?

Figyelt kérdés
Haverommal letöltöttük a játékot és szeretnénk multizni.. Tört játékkal meglehet oldani valahogy?

2012. aug. 7. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 2. részben egyáltalán nincs, csa brotherhoodhoz meg a revelationshoz van, de azoknál nincs tört multi.
2012. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, gratulálok, hogy egy 3500 FT-ba kerülő játékot is loptok -.- ... gratulálok.
2012. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez Magyarország...
2012. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
B+ te ilyen pénzeszsákvagy? -.-"
2012. aug. 8. 16:12
 5/11 anonim válasza:
Bazzeg 2000 Forintért megvehető... Nyomorék!
2012. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És ha nem akarja megvenni? Nem tudsz mit tenni, ez van. És mielőtt nekem támadnál nekem eredeti van.
2012. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
más ember örül ha van pénze kajára... kis 10 éves mitugrász
2012. aug. 18. 11:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez feljogosít a lopásra? Ha annyira nincs pénzed miből vetted a gépet ami futtatja a játékot?!
2012. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
képzeld én nemvok olyan hülye, h megvegyem... én alkatrészeket szereztem bele és úgy csináltam meg te kis takony.. gondolom te is szoktál letölteni.. -.-"
2012. aug. 19. 16:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Te annyira sötét vagy... az alkatrészeket ugyanúgy meg kell venned hozzá... és ha arra volt pénz akkor ku.rva 2000 Ft-t nem tudsz kiadni egy játékért? Főleg, mivel olyan játékról beszélünk, ami elejétől a végéig mestermű, is marha élvezetes. A "takony" közülünk csak te vagy: tudod nem kell pénzeszsáknak lenni ahhoz, hogy kiadjunk 2000 Ft-t egy több mint 30 óra szórakozást nyújtó játékra. Ajánlom, nézd meg az árakat egy boltban... Komolyan mit kapsz ma már 2 ezer Ft-ért? Semmit... Elmész egy étterembe a barátnőddel (ha lenne... persze, most jössz majd azzal, hogy édehát képzeld van barátnőm, látod milyen nagy csávó vagyok... jó, értem...) és simán többet költesz. Egy vacsoráért vagy ebédért... de te amúgy olyan fajta vagy, hogy bármit lopnál. Megnézném mit mondanál, ha egyszer édesapád vagy édesanyád nem kapna fizetést, mert. Mert nem. Inkább megtartja a főnök magának, mert ő nem pénzeszsák és nem ad pénzt. Honnan veszed, hogy én szoktam -e letölteni? Megsúgom, NEM SZOKTAM.
2012. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!