Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo DS Lite vagy PSP?

Nintendo DS Lite vagy PSP?

Figyelt kérdés

Egy NDSL-t szeretnék venni, de nem tudok dönteni, hogy megvegyem-e, vagy a PSP jobban megéri. A PSP-nek nagyobb a kijelzője, de nagyobb helyet is foglal, mint a DSL, ezért a DSL jobb lenne... de melyikhez lehet országon belül olcsóbban játékot kapni? Ja, és a DSL meg érintőképernyős, az bejön :)

Kérlek, segítsetek!

A PSP legalább egy tízessel drágább, mint a Nintendo, annyim meg nincs, gyűjtögettem, nem nagyon akarok PSP-t. De azért mondjátok el a véleményetek!

Köszi!



2012. aug. 7. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már PSP Akkor PS Vita. De ha tényleg nincs annyid, vedd a NDSL-t.
2012. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából szinte teljesen más stílusú játékok vannak a két konzolra így inkább a játékkínálat alapján lenne érdemes döntened. Amúgy meg ha DS-t akarsz és arra van pénzed akkor érdemes azt venned, mellesleg az én véleményem az hogy inkább DS, vagyis legalábbis én azt vennék.
2012. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 I <3 Bears ***** válasza:
Nekem jobban bejönnek a DS-es játékok,szóval én azt választottam.Az alapján válaszd ki hogy melyik kell,hogy melyik kézikonzolon van több játék amivel játszanál,ne azért mert az egyiknek jobb a grafikája a másikétól.
2012. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mrplaythegame ***** válasza:
én inkább PSPt vennék, veri a nintendó DS grafikáját meg a játékai is sokkal jobbak, pl: Tony Hawkok, GTAk stb.
2012. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát, a Nintendo DS-re és a PSP-re láttam COD-játékot is, a DS azért tetszik, mert pici helyen is elfér, akár a zsebemben.

Játékkínálat?

Mind2re vannak jó játékok, amik érdekelnének, de lehet hogy a Nintendot választom.

2012. aug. 8. 09:51
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, mégis inkább a PSP.

Köszi a válaszokat, de összekaparok még egy tízest a PSPre.

2012. aug. 8. 09:58
 7/8 pancakeria válasza:
elég gyagya vagy PsPnek ha legaláb ösze gyüjtesz 10 ezret még a jetek is jo sokba kerl.A Nintend jobb most vettk egyet alig varom hogy meg jojon es a jatek is marha olcso.Alg varom a jatekot is Holnap jon a nintndo tana a jatek
2012. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 I <3 Bears ***** válasza:
Mind a kettőt könnyen meglehet oldani hogy kalóz játékokat vigyen amúgy.
2012. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!